Angels Restaurant

Adresa: Horná 25 (vchod z ul.Skuteckého),
97401 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Angels Restaurant, 1Angels Restaurant, 1Angels Restaurant, 1Angels Restaurant, 1Angels Restaurant, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Veríme vo výnimočnú gastronómiu, ktorá dokáže pozdvihnúť človeka. Je jedno, čo si u nás objednáte, alebo na ktoré miesto si sadnete. Pocit výnimočnosti vám naservírujeme všade.
Harmónia, rešpekt k zdrojom a úcta k zákazníkom sú našimi základnými piliermi. Práve preto v sebe Angels spája záruku tých najkvalitnejších jedál pripravovaných profesionálnymi kuchármi a príjemnú ústretovú obsluhu.

Dosiahnuť v zákazníkoch nadpozemský pocit je naším hlavným mottom aj prísľubom. Snažíme sa ho docieliť vďaka posedeniu v jednom z najluxusnejších interiérov, ktorý má ambície siahať naozaj vysoko.
Trošku aj do nebies, ale hlavne, k tým najlepším svetovým či michelinským reštauráciám.

Našu nadpozemskú kuchyňu sme sa snažili, doplniť o tie najvyberanejšie koňaky, vína, šampanské či iné nápoje tak, aby čo najviac korešpondovali s našim jedálnym lístkom.
Koňakom sme venovali zvlásť pozornosť, pretože sa dajú dobre vychutnať ako s jedlom, tak bez neho, či pri dobrej cigare.

Zaujímavosti:

Ku skvelému jedlu sa priam pýta kvalitná hudba. V Angels to vieme, a preto vás pozývame každý piatok medzi 18:30 a 21:30 do našej reštaurácie na anjelsky kúzelný koncert.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 10:00 17:00
Utorok: 10:00 22:00
Streda: 10:00 22:00
Štvrtok: 10:00 22:00
Piatok: 10:00 23:00
Sobota: 10:00

23:00

Nedeľa: 10:00 15:00

Napíšte nám!

  Odoslať správu  
reštaurácie Banská Bystricagastro prevádzky Banská Bystricastravovacie zariadenia Banská Bystricareštauračné zariadenia Banská Bystricastravovanie Banská Bystricapohostinské služby Banská Bystricadenné menu Banská Bystricadenná ponuka jedál Banská Bystricaobedové menu Banská Bystricajedlá na objednávku Banská Bystricamenu a la carte Banská Bystricajedálny lístok Banská Bystricajedlá z bravčového mäsa Banská Bystricacatering Banská Bystricacateringové služby Banská Bystricasvadba Banská Bystricasvadobná hostina Banská Bystricarodinné oslavy Banská Bystricafiremné akcie Banská Bystricaspoločenské podujatia Banská Bystricakrstiny Banská Bystricapromócie Banská Bystricastužkové Banská Bystricanarodeninové párty Banská Bystricaeventy Banská Bystricasteaková reštaurácia Banská Bystricasteak house Banská Bystricahovädzí steak Banská Bystricakurací steak Banská Bystricabravčový steak Banská Bystricajedlá z rýb Banská Bystricapstruh na masle Banská Bystricapstruh na grile Banská Bystricagrilovaný pstruh Banská Bystricapečený pstruh Banská Bystricapečený losos Banská Bystricazubáč na masle Banská Bystricagrilovaný losos Banská Bystricapečená pražma Banská Bystricašťuka na masle Banská Bystricakrevety Banská BystricaBanská Bystricajedlá z kuracieho mäsa Banská Bystricakurací vývar Banská Bystricakurací steak Banská Bystricagrilované kura Banská Bystricapečené kura Banská Bystricakuracie prsia Banská Bystricakuracie stehno Banská Bystricakuracie medailóniky Banská BystricaBanská Bystricajedlá z hovädzieho mäsa Banská Bystricajedlá z hoväzdiny Banská Bystricadusené hovädzie Banská Bystricahovädzí guláš Banská Bystricahovädzia sviečkovica Banská Bystricahovädzie reszne Banská Bystricavarené hovädzie Banská Bystricahovädzí steak Banská Bystricahovädzia čína Banská Bystricahovädzí biftek Banská Bystricahovädzí vývar Banská Bystricatatársky biftek Banská Bystricatatarák Banská BystricaBanská Bystricakoňakový bar Banská Bystrica