Ázijská Reštaurácia Sajado

Adresa: Dvořákovo nábrežie 10,
81102 Bratislava
  Zobraziť na mape

Služby, produkty, špecializácia:

Sajado je Ázijská reštaurácia. Ceníme si historické dedičstvo našich praotcov a ponúkame Vám nielen tradičné jedlá a rôzne špeciality, ale aj vynikajúce čínske čaje.

Reštaurácia Sajado River Park
Dvořákovo nábrežie 10, Bratislava 811 02

Reštaurácia Sajado River Park vám ponúka príjemné posedenie, opticky oddelené, ktoré vám umožní pocit súkromia. Pri tom môžete pozorovať šéfkuchára pri vytváraní nezabudnuteľných delikátnych pochúťok pre vás.
Denne pre vás pripravujeme 13 druhov menu, ktoré každý týždeň obmieňame. Samozrejme si môžete vybrať jedlá z jedálneho lístka a spoznať čaro ázijských špecialít
V našom bare na poschodí, vďaka oddeleným boxom, máte ešte viac súkromia pri posedení s blízkymi, či pracovnom stretnutí. Rovnako si môžete objednať aj z nápojového, jedálneho či Sushi lístka.

Reštaurácia Sajado Eurovea Galleria
Pribinova 8, Bratislava 811 09

Pozývame vás do kúzelného sveta jedál a čajov. Ponúkame denné menu formou studených a teplých švédskych stolov i jedlá na objednávku. Naši kuchári vám pred vašimi očami vykúzlia umelecké diela, ktoré budú rozmaznávať vaše chuťové poháriky. Ochutnáte rôzne druhy čajov, pochutíte si na našich špecialitách na grile či ľubovoľnej grilovanej zelenine. Ponúkame aj mäso upravené rôznymi spôsobmi a široký výber morských plodov. Nájdete u nás aj malé chuťovky a vynikajúce miešané nápoje.

Sajado Express Westend
Dúbravská cesta 14, 841 04 Bratislava

Sajado Expres Westend je reštaurácia rýchleho stravovania.
Pripravili sme pre vás opäť veľmi príjemné a elegantné prostredie.
Kultúra stravovania a spokojnosť našich klientov sú pre nás veľmi dôležité.

Napíšte nám!