Bistro Dukát Le Gout

Adresa: Lazovná 38,
97401 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Bistro Dukát Le Gout, 1Bistro Dukát Le Gout, 1Bistro Dukát Le Gout, 1Bistro Dukát Le Gout, 1Bistro Dukát Le Gout, 1

Založenie:

Príbeh LeGout začal v zahraničí. V Nemecku a v Taliansku som objavil fascinujúce recepty a spoznal kuchyne, ktoré sa odovzdávali generáciami. Učil som sa a racoval na tom, aby som bol najlepší.
Prišlo obdobie úspešnej kariéry. V reštauráciách Beniczký Restaurant & Caffé, Aruba, Freis, Americká ambasáda, Hotel Kaskády som pôsobil ako hlavný kuchár alebo šéfkuchár.
S kolegom Jaroslavom Žídekom sme boli spoluorganizátormi projektu Top Chef Tour. Na stene mám zavesené ocenenia za 2. miesto v kurze varenia Thai Gastromy v Hoteli Danube 2004 a za 3. miesto za filetovanie lososa na Danubius Gastro 2010. Úspechy ma potešili, ale chcel som viac - vlastnú reštauráciu - Bistro Dukát Le Gout.

Robert Hadviga

Služby, produkty, špecializácia:

Reštaurácia Bistro Dukát Le Gout sa nachádza v centre Banskej Bystrice, na konci Lazovnej ulici. Prerobili sme ju podľa svojich snov. V našom interiéri sa budete cítiť príjemne a v záhrade zažijete romantickú atmosféru.

PRIPRAVUJEME JEDLÁ, O KTORÝCH SNÍVATE
Vieme, ako chutia špeciality v najslávnejších reštauráciách. Suroviny, ktoré sú bežným ľuďom neznáme, poznáme do detailov. A poznáme recepty, ktoré sa nikdy nedostanú do časopisov a TV relácií.

Každé jedlo pripravíme pedantne a s fantáziou, na profesionálnej úrovni a zo starostlivo vyberaných a čerstvých surovín od lokálnych dodávateľov.

CATERING, RODINNÉ OSLAVY, FIREMNÉ AKCIE
Radi pre vás pripravíme rodinnú oslavu, firemný večierok či stretnutie s priateľmi.

Uzavretú spoločnosť ponúkame v priestoroch rustikálne zariadenej reštaurácie s kapacitou 45 osôb alebo na letnej terase s kapacitou 120 osôb – priamo pod hviezdami, ktoré samozrejme neúčtujeme :-)

Stretli sme sa s rôznymi požiadavkami na jedlá, nápoje alebo doplnkové služby. Všetky sme zvládli na jednotku aj preto, že máme bohaté skúsenosti a vašu firemnú udalosť vnímame ako vlastnú.

Zaujímavosti:

Rezerváciou stolu po 16.00 h nám umožníte vytvoriť pre vás dokonalé pohodlie.

Otváracie hodiny

Pondelok: 11:00 15:00
Utorok: 11:00 21:00
Streda: 11:00 21:00
Štvrtok: 11:00 21:00
Piatok: 11:00 15:00
Sobota: zatvorené  
Nedeľa: zatvorené  

Napíšte nám!