ELESKO restaurant, wine bar

Adresa: Partizánska 2275,
90001 Modra
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

ELESKO restaurant, wine bar, 1ELESKO restaurant, wine bar, 1ELESKO restaurant, wine bar, 1ELESKO restaurant, wine bar, 1ELESKO restaurant, wine bar, 1

Založenie:

Spoločnosť ELESKO začala budovať vinársky komplex v roku 2007.
Prvú vinicu vysadila a pokrstila spoločnosť už v roku 2004.

Služby, produkty, špecializácia:

Reštaurácia je súčasťou ELESKO wine parku, ktorý sa nachádza v prekrásnom prostredí priamo vo viniciach v blízkosti Modry. Toto lifestylové stredisko postavené v jedinečnej modernej architektúre je prístupné širokej verejnosti a atraktívne nielen pre milovníkov vína.

V Elesko restaurant & wine bar ochutnáte tie najdomáckejšie „obyčajné“ jedlá v neobyčajnej kvalite a, samozrejme Elesko, výhradne prívlastkové víno, ktoré je produktom ekologického poľnohospodárstva. Prostredníctvom atraktívneho skleneného koridoru v závode u nás spoznáte celý proces výroby vína.

Zaujímavosti:

Pri projektovaní vinárskej technológie boli zohľadnené najnovšie poznatky z výroby vína s ohľadom na tradičné postupy pri zretí vína v barikových a dubových sudoch.
Všetky vinice spoločnosti ELESKO sú zaradené do integrovanej produkcie, ktorá je šetrná k prírode a minimalizuje používanie chemických prípravkov v prospech biologickej ochrany a ochrany životného prostredia.

Otváracie hodiny

Pondelok: Zatvorené  
Utorok: Zatvorené  
Streda: 11:30 22:00
Štvrtok: 11:30 22:00
Piatok: 11:30 22:00
Sobota: 11:30 22:00
Nedeľa: 11:30 18:30

Napíšte nám!