FABBRICA COFFEE

Adresa: Humenská 17/334,
04011 Košice
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

FABBRICA COFFEE, 1FABBRICA COFFEE, 1FABBRICA COFFEE, 1

Založenie:

Kávu pražíme od roku 2011 a sieť našich kaviarní People Cafe bola založená v roku 2005.

Spádová oblasť klientov:

Našu balenú praženú kávu si môžete zakúpiť prostredníctvom nášho eshopu fabbricacafe.sk z pohodlia svojho domova, prevádzky či kancelárie.

Vychutnať si ju môžete aj každý deň v niektorej z našich ôsmych štýlových prevádzok People Cafe v Košiciach alebo Michalovciach.

Služby, produkty, špecializácia:

Káva je našou vášňou, preto chceme umožniť našim zákazníkom vychutnať si zážitok tej najkvalitnejšej šálky kávy aj v domácom prostredí. Naše dlhoročné skúsenosti, výskum a testovanie, v kombinácii s najmodernejšími technológiami, nám umožňujú zabezpečiť vysoký štandard kvality za priaznivú cenu.

Vo Fabbrica Coffee vyberáme tie najkvalitnejšie odrody od certifikovaných a overených producentov a dovážame ich zo známej talianskej kávovej burzy, ktorá obchoduje s kávou priamo z plantáží od producentov z celého sveta. Pre zabezpečenie maximálnej kvality našej kávy dôsledne sledujeme jej celú cestu. Praženie a balenie pod vlastnou strechou nám umožňuje zaručiť tú najvyššiu kvalitu, s akou sa môžete v našich končinách stretnúť.

Naša pražiareň spracúva výber tých najkvalitnejších odrôd káv podľa aktuálnej kvality úrody na jednotlivých plantážach, z ktorých naši špecialisti pripravujú tie najlahodnejšie zmesi pre vyhovenie preferenciám každého zákazníka. Kávu pražíme denne, preto si môžete byť istí, že kúpou našej kávy získate vždy čerstvo praženú kávu najvyššej kvality.

Chceme vyhovieť želaniam našich zákazníkov, preto náš výskum a testovanie ďalších odrôd a ich najvhodnejších kombinácií stále prebieha. Môžete sa preto tešiť na ďalšie odrody a nové zmesi v našej ponuke.

Zaujímavosti:

Čím sme výnimoční?
- priamy import z kávových plantáží
- pražíme denne
- najmodernejšie pražiace technológie a špičkoví špecialisti
- pražiareň s dlhoročnými skúsenosťami
- individuálny prístup
- možnosť vyvinúť jedinečnú kávu len pre Vás podľa Vašich požiadaviek

Pre koho je náš veľkoobchod určený?
- kaviarne
- reštaurácie
- hotely
- firmy
- predajne
- nadšení podporovatelia slovenských produktov

Doprava zadarmo pri objednávke nad 29 Eur.

Video prezentácia

Napíšte nám!

  Odoslať správu