Green Buddha

Adresa: Zelená 2,
81101 Bratislava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Green Buddha, 1Green Buddha, 1Green Buddha, 1Green Buddha, 1Green Buddha, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Reštaurácia Green Buddha dostala svoj názov podľa farby historického domu, v ktorom sa nachádza, čiže zelená. Je to zároveň farba prírody, je príjemná a harmonizuje – čo sú pocity, ktoré by sme vám radi u nás „naservírovali“.

Naservírovať vám však chceme hlavne to, pre ste k nám prišli – jedlo. Naša filozofia je jednoduchá, umožniť vám vychutnať si top zážitok vďaka naším top ingredienciám a top šéfkuchárom. Starostlivosť o vašu spokojnosť pre nás nie je len nejaký marketingový ťah, neverili by ste, ako nám na nej záleží. Kuchyňa sa vyznačuje tradičnými thajskými jedlami, pripravenými netradične – badateľné sú západné vplyvy, pre chuťové preferencie európanov.

Taktiež spolupracujeme s lokálnymi pekárňami a výrobcami, aby sme vám mohli na stôl položiť len to najpoctivejšie, čo je možné vyrobiť. U nás nenájdete polotovary, šmejdy a ani skratky vo varení – všetko je maximálne úprimné, čomu nasvedčujú aj maximálne pozitívne recenzie našich návštevníkov.

Interiér reštaurácie je zariadený z čisto prírodných materiálov – dreva, ratanu a textílie. Personál vás usadí do nami osobne vybraného, ručne vyrobeného dreveného nábytku, privezeného z thajského Chang Mai, Bangkoku a z Indie. Dizajnéri Green Buddha ho obohatili aj niekoľkými vzácnymi kusmi starožitného ázijského nábytku, ktorý je kontrastom minimalistickému štýlu, v ktorom je prevedený celý koncept podniku.

Zaujímavosti:

Miroslav Stycinskij alebo „Miron“ pochádza z Vilniusu, hlavného mesta Litvy. Svoju kariéru ako TOP šéfkuchár začal práve tam, no život plný lásky k jedlu a hudbe ho priviedol k cestovaniu po svete – keď nakoniec na 5 rokov zakotvil v Thajsku, v Koh Samui.

Miron je ozajstným majstrom svojho umenia a je držiteľom mnohých ocenení a víťazom množstva kuchárskych súťaží a cien, či už v domovskej Litve, Poľsku, Nemecku alebo Rusku.

Otváracie hodiny

Pondelok: 11:30 22:00
Utorok: 11:30 23:00
Streda: 11:30 23:00
Štvrtok: 11:30 23:00
Piatok: 11:30 23:00
Sobota: 11:00 23:00
Nedeľa: 11:00 22:00

Napíšte nám!