Hotel KĽAK - Skiarena Fačkovské sedlo

Adresa: Fačkovské sedlo - Salaš Kľak 146,
97215 Klačno
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Hotel KĽAK - Skiarena Fačkovské sedlo, 1Hotel KĽAK - Skiarena Fačkovské sedlo, 1Hotel KĽAK - Skiarena Fačkovské sedlo, 1Hotel KĽAK - Skiarena Fačkovské sedlo, 1Hotel KĽAK - Skiarena Fačkovské sedlo, 1

Spádová oblasť klientov:

Salaš sa nachádza v Trenčianskom kraji.
Horský hotel Kľak sa nachádza v Žilinskom kraji.

Služby, produkty, špecializácia:

- Horský hotel Kľak - Horský hotel Kľak s kapacitou 50 lôžok ponúka ubytovanie v prírode. K dispozícii sú dvojposteľové, trojposteľové izby a apartmán.

- Komfortné apartmány - Komfortné ubytovanie v troch apartmánoch zariadených vo vidieckom štýle sa nachádza v centrálnej drevenej kolibe s reštauráciou. Ponúka ubytovanie pre náročných hostí, ktorí hľadajú štýl, pohodlie a kvalitné služby.

- Horská chata Alpina - Doprajte si zaslúžený oddych so svojou rodinou či priateľmi v očarujúcom prostredí medzi Malou Fatrou a Strážovskými vrchmi na výnimočnej Chate Alpina, kde na Vás čakajú nádherne scenérie a božské ticho.

- Firemné akcie, teambuilding - Firemné akcie a teambuildingové aktivity prispievajú k združeniu kolektívov, zlepšeniu pracovných výkonov a prinášajú silné zážitky. Kongresová miestnosť Kľak s kapacitou 40 osôb je vhodná na realizovanie školení, porád, teambuildingov a iných akcií.

- Rezevovanie - Svadby a Oslavy

- Reštaurácia Salaš Kľak - Reštaurácia Salaš Kľak ponúka celoročnú možnosť stravovania a občerstvenia. V príjemnom prostredí drevenej koliby zasadenej v nádhernej prírode Fačkovského sedla si môžete vychutnať špeciality slovenskej ale aj svetovej kuchyne.

Reštaurácia s kapacitou 80 miest na sedenie sa zameriava na kvalitnú gastronómiu založenú na lokálnych surovinách a tradičných receptoch. V jedálnom lístku nájdete kompletnú ponuku zahŕňajúcu raňajky, polievky, domáce špeciality, bezmäsité jedlá, jedlá zo salaša aj z rybníka aj sladké dobroty z vlastnej komôrky. Samostatnú kapitolu tvoria grilované špeciality z ponuky Grill bufetu.

- Wellness a fitness - Po náročnej turistike po našich horách si doprajte oddychu v novom wellness centre s panoramatickým výhľadom na okolité horské prostredie s výhľadom na vrch Kľak. Úžasný relax si doprajete v troch saunách – suchej, parnej a bylinkovej, vyskúšať môžete vedro odvahy alebo zážitkovú sprchu a rozjímať budete vo veľkej vírivke. Odpočinúť si môžete v útulnom tepidáriu s relaxačnou hudbou a anatomicky tvarovanými ležadlami. Tento priestor Vám ponúka dostatočný čas na relax a odbúranie stresu.

Svoje svaly si môžete pretiahnuť v novom fitness centre.

Zaujímavosti:

Okolie Skiareny Fačkovské sedlom ponúka návštevníkom nepreberné množstvo možností trávenia voľného času. Celoročne sa o príjemný relax na horách stará predovšetkým príroda. Zimné obdobie je ideálne na lyžovanie, letné mesiace lákajú na turistické výlety do okolia.

Atraktívnu ponuku voľnočasových aktivít dopĺňajú aj výlety do okolia zamerané na spoznávanie vlastnej kultúry a histórie.

Návšteva miniZOO Salaš Kľak je skvelou príležitosťou ako stráviť čas s vaším dieťaťom a zároveň sa vrátiť v spomienkach do detstva.

Skiarena Fačkovské sedlo poskytuje rekreácie detí a mládeže už 10 rokov, počas ktorých prinášame možnosť stráviť príjemné chvíle v spoločnosti spolužiakov. Areál obkolesený prírodou je vhodný na športové i vzdelávacie aktivity.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Po: 10:00 – 20:00 Pia: 10:00 – 20:00
Ut: 10:00 – 20:00 So: 09:00 – 21:00
St: 10:00 – 20:00 Ne: 09:00 – 21:00
Št: 10:00 – 20:00    

Napíšte nám!

  Odoslať správu