HOTEL MAMAS

Adresa: Chorvátska 2,
81108 Bratislava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

HOTEL MAMAS, 1HOTEL MAMAS, 1HOTEL MAMAS, 1HOTEL MAMAS, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Hotel Mama’s sa nachádza v tichej rezidenčnej štvrti širšieho centra mesta. Hotel vás zaujme svojou eleganciou, moderným dizajnom a osloví príjemnou rodinnou atmosférou. Vďaka nej sa tu budete cítiť ako doma. Pokiaľ uprednostňujete menšie hotely butikového typu a hľadáte tiché a pokojné prostredie, ste na správnom mieste.

V hoteli sa nachádza pätnásť nadštandardne zariadených izieb typu Superior a Executive.

Hotelová reštaurácia je miestom tých najlepších špecialít panázijskej a japonskej kuchyne a vyberaných slovenských a zahraničných vín.

BIZNIS MENU
Oddýchnite si a načerpajte nové sily v pracovnom týždni pri kvalitnom a lahodnom obede v príjemnom prostredí našej reštaurácie. Pripravili sme pre vás denné obedové biznis menu, v ktorom nájdete špeciality panázijskej kuchyne. Ak ste milovníkom sushi, na svoje si prídete aj pri dennom menu. Súčasťou našej dennej ponuky je aj sushi menu.

SUSHI TAKE AWAY
Nechajte sa zlákať exotickou chuťou ďalekého východu a zoberte si kúsok japonskej kultúry so sebou.
Objednajte si a vyzdvihnite si balíček sushi take away bez čakania.

ROKOVACÍ SALÓNIK
Náš rokovací salónik vám poskytne súkromie pre realizáciu vášho pracovného stretnutia. Salónik má kapacitu 12 osôb a stoly je možné variovať podľa vašich požiadaviek. K dispozícii je flipchart a projekcia na plazmovej TV, samozrejmosťou je klimatizácia a nezabúdame ani na občerstvenie vo forme coffee break a sushi. Salónik je možné využiť aj na malé rodinné oslavy, večeru alebo posedenie so zachovaním maximálneho súkromia.

Zaujímavosti:

Oddýchnuť si môžete v útulnom wellness centre s bazénom, saunou a fitness so záhradnou terasou. V celom hoteli je bezplatný a neobmedzený prístup na Internet a k dispozícii sú aj ďalšie hotelové služby pre maximálnu spokojnosť a komfort našich hostí.

Od letiska je hotel vzdialený pätnásť kilometrov.

Otváracie hodiny

Reštaurácia    
Pondelok: 11:00 22:00
Utorok: 11:00 22:00
Streda: 11:00 22:00
Štvrtok: 11:00 22:00
Piatok: 11:00 22:00
Sobota: 11:00 22:00
Nedeľa: 11:00 22:00

Napíšte nám!