HOTEL VILIAM FRAŇO

Adresa: Síkarská 15,
949 05 Nitra
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

HOTEL VILIAM FRAŇO, 1HOTEL VILIAM FRAŇO, 1HOTEL VILIAM FRAŇO, 1HOTEL VILIAM FRAŇO, 1HOTEL VILIAM FRAŇO, 1HOTEL VILIAM FRAŇO, 1

Založenie:

Hotel Viliam Fraňo

sa nachádza v tichej lokalite na okraji mesta Nitra v časti Dolné Krškany. Poskytuje ideálne podmienky pre oddych. Náš hotel je výnimočný svojim štýlom, poľovníckym zameraním reštaurácie a vysokokvalitnými službami.

K dispozícii je 21 izieb v kategóriách CLASSIC, PREMIUM, DE LUXE a svadobný luxusný apartmán. Hneď vedľa hotela sa nachádza krytá strelnica, kde je možnosť vyskúšať si streľbu z krátkych a dlhých zbraní pod vedením skúseného inštruktora. Z hotela je možné pozorovať jelene, muflóny a daniele, voľne žijúce v priľahlej obore, čo umocňuje pocit príjemnej atmosféry.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Služby, produkty, špecializácia:

Hotelová reštaurácia ponúka možnosť vychutnať si gurmánske špeciality so skutočným zážitkom. V našom jedálnom lístku dominujú jedlá z diviny, doplnené o pestrú ponuku regionálnych a medzinárodných jedál.
Dbáme o kvalitné suroviny a lokálnych dodávateľov. Skúsenosť, jemnocit, intuícia, kreativita a najmä správne načasovanie sú základnými predpokladmi na vytvorenie dokonalého gastronomického zážitku.
Náš šéfkuchár vždy dokonale zladí harmóniu chutí používaním čerstvých bylín. Chuť jedla podčiarkuje pestrá ponuka vín, kedy Vám náš personál vždy rád poradí pri výbere.
Milovníci dobrej kávy isto ocenia kvalitu a úroveň servírovania tohto lahodného nápoja.

Hotel má v ponuke 21 izieb, z toho 11 izieb CLASSIC, 7 izieb PREMIUM, 2 izby DE LUXE, svadobný apartmán a samozrejmosťou je izba pre imobilných hostí. Všetky izby sú elegantne zariadené, klimatizované, poskytujúce vysoký komfort.
Doplnkové služby: room servis, pranie a žehlenie, budenie telefónom, denná tlač.

Na každej izbe sa nachádza:
-LCD televízor telefón
-WiFi prípojka na vysokorýchlostný internet
-minibar
-trezor
-klimatizácia
-fén
-hotelová kozmetika

Zaujímavosti:

Súčasťou areálu je krytá strelnica, kde si môžete celoročne vyskúšať streľbu z krátkych a dlhých zbraní. Nachádza sa tu 10 streleckých boxov pre streľbu do 50 metrov a 2 strelecké boxy pre streľbu do 100 metrov. Streľbu si môžete vyskúšať, aj keď nie ste držiteľom zbrojného preukazu, nakoľko máme k dispozícii inštruktora.

Otváracie hodiny

Pondelok: 10:00 22:00
Utorok: 10:00 22:00
Streda: 10:00 22:00
Štvrtok: 10:00 22:00
Piatok: 10:00 22:00
Sobota: 10:00 22:00
Nedeľa: 10:00 22:00

Video prezentácia

Napíšte nám!