Ing. Milan Desat - Dipos

Adresa: Nemčianska 1,
974 01 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Založenie:

Sme rodinná distribučná firma s vyše 20-ročnými skúsenosťami a tradíciou na trhu. Už od svojho založenia spolupracujeme s medzinárodnými partnermi, ktorí sú lídrami na trhu vo výrobe zmrzlinárskych, pekárskych a cukrárskych surovín.

Služby, produkty, špecializácia:

Pre cukrárov: pravé čokolády, cukrárske polevy, mandľové suroviny, modelovacie a poťahovacie hmoty, želatíny, cukrárske krémy a náplne, šľahačkové krémy, múky, emulgátory, kypriace prášky

Pre zmrzlinárov: základy, vylepšovadlá, softové zmrzliny, ochucovadlá, toppingy, variagata, stracciatelly a polevy, kornútky

Pre pekárov: čokolády na pečenie, múky, pekárske náplne, posypy

Pomôcky, formy, kelímky, podnosy, plastový program pre catering a HoReCu

U nás v DIPOS-e kvalita vždy víťazí nad cenou a preto Vám s hrdosťou predstavujeme to najlepšie z potravinárskeho sektora. Avšak naša starostlivosť o Vás nekončí kúpou našich produktov. DIPOS si veľmi váži svojich zákazníkov a preto Vám ponúkame technologický servis na mieru, rôzne školenia, praktické ukážky, promo akcie, zostavovanie nových receptúr na základe Vašich požiadaviek alebo požiadaviek Vašich zákazníkov.

Ocenenia:

Dňa 8. februára 2016 nám bolo udelené ocenenie a pečať „Zodpovedného a stabilného živnostníka“, spomedzi 408 411 aktívne pôsobiacich živností na Slovensku. Hovorím preto „nám“, lebo podiel na tomto ocenení majú takisto všetci zamestnanci a spolupracovníci, ktorí počas celej doby spolu s nami pôsobili, alebo ešte aj pôsobia.

Video prezentácia

Napíšte nám!

  Odoslať správu