Johny Pizza

Adresa: Palisády 29/A,
81106 Bratislava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Johny Pizza, 1Johny Pizza, 1Johny Pizza, 1

Služby, produkty, špecializácia:

JOHNY ITALIAN BISTRO - Pizza & Pasta

Jednoduchá príprava a čerstvé ingrediencie sú základom talianskej kuchyne. Staviame na klasických receptoch, ktoré sú obľúbené a overené, no pridali sme aj špeciality, ktoré v podobe pizze máte možnosť ochutnať len v máloktorej reštaurácii na Slovensku. Neodmysliteľne však patria k tradičným chutiam Talianska.

Ak ochutnáte našu pizzu, tak sa razom ocitnete na dovolenke v Taliansku
– Skrátka naše bistro je chuť Talianska v Bratislave.

CATERING JOHNY

Catering Johny od roku 2010 plní vaše sny a predstavy o dokonalých spoločenských, rodinných či firemných podujatiach plných dobrého jedla a kvalitného servisu. Sme tu pre vás a dokážeme splniť najrôznejšie požiadavky ohľadom širokého spektra eventov. Stačí, ak si vyberiete typ služby a všetko ostatné môžete nechať na nás.

SVADBY a SVADOBNÝ CATERING

Svadba je pre nás nezabudnuteľný moment nášho života. Mnohí z nás však túto udalosť vynakladáme obrovské úsilie a samotnú svadbu si počas jej trvania vôbec neužijeme. Neustále myslíme na to, čo sa môže stať, či je všetko ako má byť a čo ešte bude nasledovať. My Vám ale prinášame riešenie.

Zabezpečíme kompletné zorganizovanie svadby alebo aspoň časť svadby. Našou prioritou je svadobná hostina pripravovaná z čerstvých potravín, ako aj svadobné torty, zákusky či výzdoba. Okrem iného zabezpečíme všetko podľa Vašich požiadaviek a pridáme k tomu aj svoje know-how. Zažite nezabudnuteľnú svadbu, na ktorú nebudete dlho spomínať len Vy, ale aj Vaši hostia.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 10:00 22:00
Utorok: 10:00 22:00
Streda: 10:00 22:00
Štvrtok: 10:00 22:00
Piatok: 10:00 22:00
Sobota: 10:00 22:00
Nedeľa: 10:00 22:00

Napíšte nám!

  Odoslať správu