Kaštieľ Čereňany, reštaurácia AFRODITA

Adresa: Prievidzská 406/30,
97246 Čereňany
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Kaštieľ Čereňany, reštaurácia AFRODITA, 1Kaštieľ Čereňany, reštaurácia AFRODITA, 1Kaštieľ Čereňany, reštaurácia AFRODITA, 1

Založenie:

Reštauráciu Afroditu otvoril Marián Filo v roku 1994 v Partizánskom. Stala sa známou vďaka excelentnej kuchyni a službám a od roku 2002 sa pravidelne umiestňuje medzi tri najlepšie reštaurácie na slovensku. V roku 2005 sa reštaurácia presťahovala do renesančného kaštieľa v Čereňanoch. Autentické prostredie podčiarkuje zážitok z reštaurácie. Šéfkuchár a jeho tím sú pripravení splniť každé vaše želania. Kaštieľ so svojou záhradou a vínnou pivnicou sú garanciou zážitku, ktorý si radi zopakujete.

Služby, produkty, špecializácia:

Reštaurácia Afrodita v kaštieli Čereňany s hrdosťou prináša jedlá starostlivo pripravované z miestnych surovín alebo susedných regiónov. Priľahlé lúky a lesy, patriace kaštieľu nás zásobujú množstvom čerstvých ingrediencií.

Autentická klenbová pivnica z roku 1329 uschováva vína z celého sveta. Starostlivo udržiavaná teplota, zatemnenie a vlhkosť vzduchu predurčujú pivnicu na uskladnenie dlho zrejúcich vínnych zbierok.
Medzi mnohými veľkými vínami nájdeme Romanée-Conti, La Tasch, Château Pétrus, kompletné dekády Château Mouton Rothschild, Château Margaux a Château Latour. Pivnica zároveň ponúka to najlepšie z francúzskych, talianskych, španielsskych a portugalských vín, rovnako ako aj z vín z nového sveta.

Páni môžu relaxovať v koňakovom klube, vychutnávajúc unikátne nápoje v kombinácií s cigarami z celého sveta. V ponuke sú také vzácnoisti ako Luis Royer Cognac XO, Jennsen XO Carte Blanche, Hardy, Frapin XO VIP, Campagnere XO 50 year, Camus XO „Borderies“, Park Vieille a Menuet XO Gold.

Celý objekt ponúka možnosť ubytovania pre 40 osôb. Hostia si môžu vybrať ubytovanie priamo v kaštieli, ktorého izby a apartmány sú schopné prijať 14 osôb, alebo z kapacít novootvoreného penziónu, ktorý je schopný prijať 16 osôb a vytvoriť 10 prístelkov. Penzión je súčasťou záhrady kaštieľa.

Narodeninové oslavy, firemné stretnutia, významné obchodné rokovania a akcie, ktoré môžu mať až 200 hostí. Šéfkuchár a majiteľ kaštieľa Marián Filo pripraví pre vás a vašich hostí špeciality s pedantskou fantáziou a ponúkne vám ich na profesionálnej úrovni. Presne tak, ako ich pripravoval napríklad pre kráľovné, prezidentov či vysokých predstaviteľov európskej únie.

Zaujímavosti:

Medzi osobnosti, pre ktoré sme varili patria Jej Veličenstvo Beatrix, holandská kráľovná, Jeho Veličenstvo nórsky kráľ Harald V., veľkovojvoda Henri a la Grande Duchesee, Mária Tereza Luxemburgská, Ban Ki-moon, generálny sekretár OSN a sedem prezidentov.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 11:00 22:00
Utorok: 11:00 22:00
Streda: 11:00 22:00
Štvrtok: 11:00 22:00
Piatok: 11:00 23:00
Sobota: 11:00 23:00
Nedeľa: Zatvorené  

Napíšte nám!

  Odoslať správu