Motel Ranč - ubytovanie

Adresa: Pri Váhu 540/71,
034 06 Ružomberok - Černová
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Motel Ranč - ubytovanie, 1Motel Ranč - ubytovanie, 1Motel Ranč - ubytovanie, 1Motel Ranč - ubytovanie, 1Motel Ranč - ubytovanie, 1

Počet zamestnancov:

20

Spádová oblasť klientov:

MOTEL RANČ sa nachádza v Ružomberku v blízkosti cestného ťahu Bratislava – Košice. Je vstupnou bránou do Ružomberka v smere od Žiliny. Je umiestnený v historickej dedinke Černová – miestna časť Ružomberok.

Motel Ranč má dobrú polohu a dobrú náväznosť na dopravnú infraštruktúru – križovatku ciest východ (Poprad, Tatry, Košice), západ (Žilina, ČR), sever (Dolný Kubín, Poľsko), juh (B. Bystrica, Budapešť).
Výborná poloha motela umožňuje ľahkú a rýchlu dostupnosť k najatraktívnejším miestam Liptova – Ski park Ružomberok, Vlkolínec, Lipt. Mara, Thermal park Bešeňová, aquapark Tatralandia, Demänovská dolina, Oravský Podzámok.

Služby, produkty, špecializácia:

Motel Ranč ponúka

- ubytovanie v zrekonštruovaných izbách
- stravovanie v štýlovo zariadenej reštaurácii s krbom
- športové vyžitie pre deti aj pre dospelých

Pred motelom je veľké neplatené parkovisko dohliadané kamerovým systémom, krytá terasa, detské ihrisko, ohnisko s možnosťou opekania.

Svojou polohou a vybavenosťou je Motel Ranč vhodný nielen na trávenie aktívnej dovolenky v lete aj v zime, ale aj pre obchodných cestujúcich, poriadanie firemných a spoločenských akcií, školení, svadieb, promócií.

Reštaurácia s kapacitou 70 miest a s krbom sa nachádza na prízemí motela. Ponúka príjemné posedenie v štýlovom interiéri a je vhodná aj na spoločenské podujatia, svatby, firemné a rodinné oslavy a posedenia, prezentácie. V ponuke sú

- studené a teplé predjedlá
- jedlá na objednávku
- cestoviny
- zeleninové šaláty
- dezerty

Z reštaurácie je možný východ vonku na krytú terasu, kde je možné stravovanie v letných mesiacoch. Kapacita terasy je 30 miest. Pred terasou je ohnisko s možnosťou opekania, detské ihrisko (hojdačky, kolotoč, šmýkavka, ruské kolky, maxišachy, minigolf). Z terasy je výhľad na stajne a výbeh koní.

Napíšte nám!

  Odoslať správu