Muzika Restaurant Bojnice

Adresa: Hurbanovo námestie 29,
97201 Bojnice
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Muzika Restaurant Bojnice, 1Muzika Restaurant Bojnice, 1Muzika Restaurant Bojnice, 1Muzika Restaurant Bojnice, 1Muzika Restaurant Bojnice, 1Muzika Restaurant Bojnice, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Reštaurácia MUZIKA v Bojniciach pre Vás ponúka klimatizované priestory reštaurácie aj banmketky.
Ak máte chuť stráviť príjemné chvíle v spoločnosti Vášho partnera pri sviečkach alebo zabaviť sa s priateľmi ponúkame Vám možnosť rezervácie stolu alebo separé v salónnej časti našej reštaurácie.

Objednaj si jedlo na párty alebo oslavu!

Usporiadavate oslavu a nechcete si lámať hlavu nad pohostením, nevadí. My to vybavíme za Vás. Objednaj si pohostenie vopred v reštaurácii a my v určenom termíne všetko zabalíme a dopravíme priamo k Vám. /možnosť objednať si aj riady a vrátiť ich špinavé.

Rodinné oslavy, pracovné obedy, firemné akcie.

Ak máte rodinnú oslavu a radi by ste sa zbavili starostí s jej prípravou sme tu pre Vás a Vašich najbližších. Vytvoríme prostredie v ktorom sa Vaša oslava stane skutočnou oslavou a chvíle, ktoré strávite s Vašimi príbuznými alebo známymi budú tie, na ktoré budete ešte dlho spomínať.

Pomôžeme Vám vybrať Vaše slávnostné menu. Poradíme, kam umiestniť Váš slávnostný stôl a nájdeme spôsob ako zabezpečiť rodinnú atmosféru.

Pre dôležité stretnutia počas obedu, alebo večere s Vašimi obchodnými partnermi zabezpečíme, aby Vaše stretnutie malo úroveň, ktorú očakávate.
Rýchla obsluha, kvalitné jedlo, široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov, ako aj pestrá ponuka značkových vín Vás nenechá na pochybách, že ste si vybrali to správne miesto pre Vaše rokovanie.

Príjmame objednávky na rodinné posedenia, oslavy narodenín, kary, krstiny, promócie a iné... priamo v prevádzke alebo na t. č. 0907/751114.

Otváracie hodiny

Pondelok-Štvrtok 10:30-23:00

Piatok 10:30-24:00

Sobota 11:00-24:00

Nedeľa 11:00-22:00

Napíšte nám!