PENZIÓN U VINÁRA

Adresa: Janka Kráľa 2667,
990 01 Veľký Krtíš
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

PENZIÓN U VINÁRA, 1PENZIÓN U VINÁRA, 1PENZIÓN U VINÁRA, 1

Služby, produkty, špecializácia:

PENZIÓN U VINÁRA:
Okrem ubytovania pre okoloidúcich ponúkame aj slovenské jedlá a možnosti pre oddych a relax. Nový dizajn interiéru, spolu s výbornou obsluhou sa postará o to, aby ste si tu nie len oddýchli, ale sa tu tiež dobre cítili a opäť sa sem vracali.

Penzión je pripravený postarať sa o firemný večierok alebo niekoľkodňový seminár vašej spoločnosti a počas celej doby jeho trvania ponúknuť dobré jedlá uvarené z kvalitných surovín a určite uvítate spojenie jedla s vínom, veď toto je stredoslovenská vinárenská oblasť a sídli tu vinárstvo MOVINO.

Ubytovanie v komfortných izbách je pripravené poslúžiť aj dovolenkárom, túžiacim po aktívnom oddychu. Z penziónu môžete podnikať pešie túry alebo výlety na bicykloch po tunajšom krásnom okolí a vychutnať si ticho v prírode, môžete stretnúť v lese srnku alebo natrafiť na bažanta.

REŠTAURÁCIA A BAR:
Orientácia na spokojnosť návštevníkov je presadzovaná predovšetkým používaním kvalitných surovín na prípravu domácich jedál. Kuchyňa penziónu Vás presvedčí, že zdravá kuchyňa je chutná kuchyňa a slovenské jedlá, pripravované z domácich surovín, Vás oslovia svojou lahodnou chuťou. Spojenie jedla s vínom sa stane pre vás chuťovým zážitkom.

Kapacita sedenia – reštaurácie je 70 osôb a kapacita baru je 60 osôb.

Kombinácia vynikajúcej kuchyne, skvelého personálu a dostatočného počtu izieb pre ubytovaných je ideálna pre organizovanie aj rodinných udalostí a osláv alebo svadobných hostín.

Zaujímavosti:

DEGUSTÁCIE:
Ak by ste mali záujem ochutnať dobré vína, ste na správnom mieste. Ponúkame možnosť riadených degustácií vinárstva MOVINO, spol. s.r.o. Degustácie sú vedené odborným personálom, ktorý Vám predstaví nie len dobré vína, ale aj samotné vinárstvo.

Ponúkané degustácie:
Základná - 7 druhov vín
Klasická - 12 druhov vín
Rozšírená - 14 a viac druhov vín + bonus archívne vín

Napíšte nám!