Pizza Mizza

Adresa: Tobrucká 5,
811 02 Bratislava I
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Pizza Mizza, 1Pizza Mizza, 1Pizza Mizza, 1

Založenie:

Najväčšiu pizzu v meste pre Vás pečieme od roku 2003.

Spádová oblasť klientov:

Bratislavský kraj

Služby, produkty, špecializácia:

Najväčšia pizza v meste - rozvoz a donáška.

Značka Pizza Mizza reprezentuje kvalitnú gastronómiu za ceny, ktoré si môže dovoliť každý. V našich reštauráciách ponúkame nielen chutné jedlá z vlastnej kuchyne, ale i príjemné domáce prostredie pre rodiny s deťmi, hladných študentov i zamilovaných v každom veku. Našu pizzu si môžete vďaka donáškovej službe vychutnať aj v teple vášho domova.

Kuchyňa je charakteristická pre pizzeriu, obsahuje predovšetkým široký výber pravej talianskej pizze pečenej v klasickej peci na dreve, cestoviny, ale aj kompletné menu od predjedla, polievky, grilované mäsové špeciality, šaláty a dezerty. Pochúťkou je pravá talianska káva podávaná na rôzne spôsoby. V oblasti nápojov ponúkame značkové slovenské vína a aj čapované pivo. Pizzu si je možné objednať aj zabalenú. Pizza Mizza je nefajčiarska sieť reštaurácií. Na každej prevádzke je zabezpečený fajčiarsky kútik pre našich fajčiacich zákazníkov. Prípravu pizze je možné sledovať od stola, nakoľko priestor pri peci je otvorený. Priestory reštaurácie sú nevtieravo ozvučené a vybavené projekciou s nepretržitým programom.

Špecialitou je najväčšia pizza v meste s priemerom 50 cm!

Zaujímavosti:

V záujme možnosti rozvoja značky aj vo fastfoodových courtoch veľkých obchodných centier, vytvorila značka Pizza Mizza v roku 2010 nový gastronomický koncept na báze ľahkej talianskej kuchyne s názvom Pizza Mizza EXPRES.

Ponúkaný sortiment v prevádzkach Pizza Mizza EXPRES je cenovo prístupný pre všetkých návštevníkov a zamestnancov nákupných centier, pričom napĺňa aj kvalitatívne nároky širokého spektra zákazníkov - obsahuje aj vegeteriánske menu a čerstvé zeleninové šaláty. Jedlá sú ľahké, všetky čerstvo vyrobené. Obsluha je rýchla – jedlá sú podávané „cez pult“. Pre pravidelných zákazníkov (pracovníkov obchodného centra) je každý deň pripravené iné obedové menu v akciovej cene. Prevádzka Pizza Mizza EXPRES prelomila nelichotivý predsudok o fastfoodoch pričom dokazuje, že aj vo fastfoodovom type prevádzky sa dá pravidelne stravovať chutne a zdravo za priateľskú cenu.

Otváracie hodiny

Reštaurácia

Po - Pi: 10.00 - 23.00

So - Ne: 11.00 - 23.00

Donáška

Po - Ne: 10.00 - 23.00

Osobný odber

Po - Ne: 10.00 - 22.00

Napíšte nám!