Pizzeria OLIVO, donáška HALLO PIZZA

Adresa: Námestie SNP 22,
974 01 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Pizzeria OLIVO, donáška HALLO PIZZA, 1Pizzeria OLIVO, donáška HALLO PIZZA, 1Pizzeria OLIVO, donáška HALLO PIZZA, 1Pizzeria OLIVO, donáška HALLO PIZZA, 1Pizzeria OLIVO, donáška HALLO PIZZA, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Reštaurácia, pizzéria, rozvoz pizze, obedové menu, catering, všetky druhy rodinných osláv - svadby, promócie, kary, oslavy narodenín, detské párty, ale aj firemné stretnutia, školenia a večierky.

V srdci Slovenska, priamo v historickom centre na námestí SNP krásnej starobylej Banskej Bystrice Vás očakáva Reštaurácia Olivo.

Poseďte si v štýlových, sviežich a zároveň útulných priestoroch a ochutnajte našu kuchyňu. Pizzeria v Banskej Bystrici Olivo vás chuťou a veľkosťou svojej pizze zaručene nesklame.

Môžete si tiež pochutnať na jedlách z morského lososa alebo grilovaných špecialitách. Kvalitný výber vín z našej vinotéky vám pošteklí chuťové poháriky tým najsprávnejším spôsobom.

Náš profesionálny personál sa o vás postará, zatiaľ čo si môžete vychutnávať kvalitnú voňavú kávu s jedinečným domácim tiramisu a nadchýnať sa najkrajším výhľadom v meste.

Vaše detičky nech sa pohrajú v detskom kútiku pripravenom a udržiavanom pre vaše ratolesti s hračkami a pastelkami, ktoré určite rozžiari ich očká.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 10:00 21:30
Utorok: 10:00 21:30
Streda: 10:00 21:30
Štvrtok: 10:00 21:30
Piatok: 10:00 21:30
Sobota: zatvorené  
Nedeľa: zatvorené  

Napíšte nám!

  Odoslať správu