Pizzéria OLIVO

Adresa: Námestie SNP 22,
974 01 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Pizzéria OLIVO, 1Pizzéria OLIVO, 1Pizzéria OLIVO, 1Pizzéria OLIVO, 1Pizzéria OLIVO, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Reštaurácia, pizzéria, rozvoz pizze, obedové menu, catering, všetky druhy rodinných osláv - svadby, promócie, kary, oslavy narodenín, detské párty, ale aj firemné stretnutia, školenia a večierky.

V srdci Slovenska, priamo v historickom centre na námestí SNP krásnej starobylej Banskej Bystrice Vás očakáva Reštaurácia Olivo.

Poseďte si v štýlových, sviežich a zároveň útulných priestoroch a ochutnajte našu kuchyňu. Pizzeria v Banskej Bystrici Olivo vás chuťou a veľkosťou svojej pizze zaručene nesklame.

Môžete si tiež pochutnať na jedlách z morského lososa alebo grilovaných špecialitách. Kvalitný výber vín z našej vinotéky vám pošteklí chuťové poháriky tým najsprávnejším spôsobom.

Náš profesionálny personál sa o vás postará, zatiaľ čo si môžete vychutnávať kvalitnú voňavú kávu s jedinečným domácim tiramisu a nadchýnať sa najkrajším výhľadom v meste.

Vaše detičky nech sa pohrajú v detskom kútiku pripravenom a udržiavanom pre vaše ratolesti s hračkami a pastelkami, ktoré určite rozžiari ich očká.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 10:00 21:30
Utorok: 10:00 21:30
Streda: 10:00 21:30
Štvrtok: 10:00 21:30
Piatok: 10:00 21:30
Sobota: zatvorené  
Nedeľa: zatvorené  

Napíšte nám!