Regal Burger Bratislava

Adresa: Palackého 4,
81109 Bratislava

Fotogaléria

Regal Burger Bratislava, 1Regal Burger Bratislava, 1Regal Burger Bratislava, 1Regal Burger Bratislava, 1Regal Burger Bratislava, 1

Služby, produkty, špecializácia:

PREČO SME VÝNIMOČNÍ

Sme rýchli ako fast food a kvalitní ako prvotriedna reštaurácia. Preto sa náš koncept volá „Fast Casual“.

… Pretože sme kvalitní

Naše mäso: Veľmi dobre vieme, že kvalitný burger je hlavne o mäse. To naše pochádza od slovenského výrobcu zo západného Slovenska a neobsahuje žiadne antibiotiká, či rastové hormóny, chemické zmäkčovadlá alebo iné prímesy. Jeho kvalitu pravidelne kontrolujeme priamo pri procese výroby. Mäsko koreníme počas príprav len na povrchu a to je tajomstvo, prečo náš burger chutí ako skutočné mäso.

Naše pečivo: Naša žemľa je čerstvá, chrumkavá a trošku sladká. Žiadne kupované polotovary. Žemle pečie náš dvorný pekár podľa tajnej receptúry – nie raz, ale hneď dvakrát denne! A pretože myslíme na všetkých, ktorým príroda nenadelila schopnosť spracovať lepok, tak okrem famóznej brioškovej maslovej žemle ponúkame aj bezlepkové žemličky pre celiatikov.

Naša obloha: Všetka naša zelenina je vždy čerstvá a starostlivo vyberaná. Syr berieme priamo z Holandska.

…Pretože sme rýchli

8 minút: Toľko trvá pripraviť Váš burger od zadania objednávky. Rýchly čas je výsledkom premyslenej optimalizácie našich kuchýň podporovanej vlastným IT systémom.

Zaujímavosti:

Burgre vám radi pripravíme aj pre vašu firemnú párty či originálnu oslavu. Šťavnatý čerstvo pripravený burger je silná konkurencia klasickej nudnej cateringovej ponuke.

Otváracie hodiny

Pondelok: 11:00 22:00
Utorok: 11:00 22:00
Streda: 11:00 22:00
Štvrtok: 11:00 22:00
Piatok: 11:00 24:00
Sobota: 12:00 24:00
Nedeľa: 12:00 22:00

Napíšte nám!