Reštaurácia Forhaus

Adresa: Ulica Kapitulská 9188/20A,
91700 Trnava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Reštaurácia Forhaus, 1Reštaurácia Forhaus, 1Reštaurácia Forhaus, 1

Založenie:

Reštaurácie Forhaus je rodinná reštaurácia, ktorej príbeh sa začal na historickej Kapitulskej ulici v Trnave v roku 2015. Dlhoročné skúsenosti s gastronómiou, túžba otvoriť si reštauráciu a priniesť Trnavčanom, a nielen im, miesto, kde sa budú radi vracať nás presvedčila otvoriť Forhaus. V zrekonštruovanom starom dome, v bývalej židovskej škole, pri malej Synagóge.

Služby, produkty, špecializácia:

Typický „trnafský“ názov znamená predsieň. Predsieň na vítanie hostí, kde sa striedajú ľudia, zážitky a spomienky. Môžete si vybrať, do ktorej časti reštaurácie zavítate a strávite čas so svojimi blízkymi. Čaká na vás kaviarenska časť, reštauračné priestory, presklená terasy s výhľadom na malú synagógu alebo v letných mesiacoch príjemné posedenie na letnej terase.

Catering a svadby vo Forhause

Záleží nám na tom, aby bola Vaša životná udalosť nezabudnuteľná. Ku každej svadbe pristupujeme profesionálne, no s ľudským prístupom, priateľskou a uvoľnenou atmosférou, pri dohadovaní svadobnej hostiny aj počas nej. Hľadáme kompromis medzi overenou klasikou a modernou gastronómiou, aby sme vašim hosťom zabezpečili prvotriedny zážitok z jedla a nezabudnuteľné okamihy.

Spoločenská miestnosť

Priestor, ktorý je ako stvorený pre väčšiu svadbu. S maximálnou kapacitou až 80 osôb vám zaručí čarovné miesto s dostatočným priestorom pre zábavu.

Terasa

Menšie svadobné posedenie vám pripravíme aj na našej terase s maximálnou kapacitou 25 osôb, ktorá vám svojou atmosférou vyrazí dych.

Zábava v kruhu blízkych

Je pre nás potešením byť pri Vašich výnimočných okamihoch v živote. Pripravíme oslavy, krstiny, promócie, firemné posedenia či iné spoločenské akcie. Preneste svoje starosti s prípravou na nás a my sa postaráme o všetko. Navrhneme originálne a chutné slávnostné menu na mieru – od prípitku až po dezert a zabezpečíme organizáciu. Očarte svojich hostí štýlovým prostredím a pohodovou atmosférou.

Zaujímavosti:

GRILOVANÉ ŠPECIALITY

Vychutnajte si nezameniteľnú chuť a arómu mäsa pripraveného na obľúbenom grile reštaurácií po celom svete “JOSPER”, na kvalitnom kubánskom drevenom uhlí.

Gurmáni si u nás vychutnajú i odležaný steak z dry aged chladničky na suché zrenie mäsa, či jedlá pripravované s jemným zaúdením z našej vlastnej udiarničky.

Otváracie hodiny

Po: 08:00-23:00 Pia: 08:00-00:00
Ut: 08:00-23:00 So: 08:00-00:00
St: 08:00-23:00 Ne: 08:00-23:00
Št: 08:00-23:00    

Napíšte nám!

  Odoslať správu