Reštaurácia U ALEXA No71

Adresa: nám. SNP 36/51,
96001 Zvolen
  Zobraziť na mape

Služby, produkty, špecializácia:

Reštaurácia, piváreň, vináreň a nightclub U ALEXA No71 sa nachádza priamo v centre Zvolena, neďaleko nákupného centra Európa.

REŠTAURÁCIA:
Na prízemí pôvodného meštiackeho domu sa nachádza reštaurácia s kapacitou 38 miest a banketový salónik pre cca 18 osôb. Interiér reštaurácie Vám ponúka príjemné posedenie aj na organizovanie rôznych spoločenských podujatí. Priestor reštaurácie je v letnom období klimatizovaný. Okrem širokej ponuky jedál Vám ponúkame pestrú ponuku šalátov v šalátobare. V letnom období Vás radi obslúžime na letnej terase.

PIVÁREŇ:
V suteréne reštaurácie U ALEXA sa nachádza renesančná piváreň - SLOVAK PUB s kapacitou 35 miest. Tento priestor svojou kapacitou a usporiadaním ponúka príjemné posedenie s priateľmi, rodinou alebo kolegami. V Pube čapujeme výlučne slovenské pivo a k nemu podávame kvalitné jedlá a pivné špeciality.

RODINNÉ OSLAVY, FIREMNÉ AKCIE:
Vieme pre vás pripraviť skvelé podmienky pre firemné akcie a zábavy. Vaše stretnutia vieme umiestniť do priestorov Vinárne alebo našich banketiek.

NOČNÝ KLUB:
Dlhoročná tradícia kvalitných zábav v pôvodnej Modranskej vinárni viedla majiteľov reštaurácie rekonštrukciou v r. 1993 vybudovať na prvom poschodí Night Club, ktorý Vám od utorka až do soboty ponúka možnosť relaxu pri kvalitnej reprodukovanej hudbe rôznych žánrov.

Video prezentácia

Napíšte nám!

  Odoslať správu