Aqua & wellness resort Alžbeta

Adresa: Dlžiny 480,
031 01 Demänová

Fotogaléria

Aqua & wellness resort Alžbeta, 1Aqua & wellness resort Alžbeta, 1Aqua & wellness resort Alžbeta, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Penzión Alžbeta s bazénmi ponúka ubytovanie hotelového typu v komfortne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré svojim vybavením uspokoja aj náročnejších hostí.

Celková kapacita hlavnej budovy je 36 pevných lôžok a 15 prísteliek. Kapacita apartmánových domov je 11 pevných lôžok a 7 prísteliek. Zariadenia sú nefajčiarske, vo vonkajších priestoroch sa nachádzajú priestory pre fajčiarov.

Ako jediný penzión na Liptove disponujeme dvoma bazénmi a dvoma vírivkami: vonkajšia vyhrievaná vírivka so slanou vodou až 30°C, vnútornou thermo vírivkou a 2 relaxačnými bazénmi.

Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, mini chladničkou, LCD-TV so satelitom, wi-fi internetovým pripojením, rodinné apartmány aj kuchynkou. Izby sú útulné, vkusne zariadené, poskytujú príjemnú atmosféru s výhľadom na rozsiahlu upravenú záhradu. Dvere sú uzamykateľné bezpečnostným kartovým systémom.

V penzióne je možný pobyt s domácim miláčikom po predchádzajúcej konzultácii za poplatok. Samozrejmosťou sú uteráky a osušky, na recepcii máte možnosť bezplatného zapožičania sušiča na vlasy, žehličky na vlasy, žehličky na prádlo, rýchlovarnej konvice. Možnosť zapožičania županu.

Kongresy a školenia

Budeme radi, ak využijete naše bohaté skúsenosti s organizáciou kongresov, prednášok a školení. Stačí napísať vaše predstavy a my Vám pošleme návrh „šitý na mieru“. Počas celej akcie môžete relaxovať v našom wellness centre neobmedzene a ZADARMO!!

Vybavenie školiacej miestnosti:
- ozvučenie, dataprojektor, premietacie plátno
- LCD – TV, prehrávač CD, DVD
- wi-fi pripojenie
- flipchart, kopírka, scaner

Zaujímavosti:

Výbornú polohu nášho rodinného penziónu ocenia najmä milovníci turistiky a cykloturistiky. Napríklad len 5 km od penziónu sa nachádza Demänovská ľadová jaskyňa, doložená už roku 1299 ako jedna z najstarších známych jaskýň v Európe.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 07:00 - 22:00
Utorok: 07:00 - 22:00
Streda: 07:00 - 22:00
Štvrtok: 07:00 - 22:00
Piatok: 07:00 - 22:00
Sobota: 07:00 - 22:00
Nedeľa: 07:00 - 22:00

Napíšte nám!

  Odoslať správu