Oravský Zrub

Adresa: Farkašovského ulica 921,
027 43 Nižná
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Oravský Zrub, 1Oravský Zrub, 1Oravský Zrub, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Víta vás penzión Oravský zrub, váš ideálny útočný bod na nezabudnuteľný pobyt v malebnej obci Nižná, nachádzajúcej sa v srdci regiónu Hornej Oravy. Naše ubytovanie je ukryté priamo pod majestátnym vrchom Ostražica, čo vám zaručuje pohodu a pokojnú atmosféru počas celého vášho pobytu.

Naša reštaurácia s kapacitou pre 80 hostí vám ponúka výnimočný zážitok v podobe lahodných pokrmov, ktoré vám ochutnáte v autentickom oravskom prostredí. Naši kuchári vás potešia tradičnými slovenskými jedlami a špecialitami, aby vaša chuťová pamäť bola naplnená radostnými spomienkami.

Ubytovanie vám poskytujeme v pravom, nefalšovanom drevenom zrube. V tomto útulnom prostredí budete mať príležitosť zažiť jedinečný komfort a atmosféru, ktorú iba drevená stavba môže poskytnúť. Naši 42 hostia nájdu pohodlné izby, kde sa môžu oddýchnuť a načerpať novú energiu po dni strávenom objavovaním krás Oravskej prírody.

Penzión Oravský zrub je miestom, kde sa stretáva pohostinnosť, tradícia a prírodná krása. Veríme, že váš pobyt u nás bude plný nezabudnuteľných zážitkov a že sa k nám budete rádi vracať. Privítame vás s otvorenými náručami a snažíme sa, aby ste sa u nás cítili ako doma. Nech je váš pobyt na Hornej Orave nezabudnuteľným dobrodružstvom plným krásnych zážitkov a relaxu.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 8:00 - 21:00
Utorok: 8:00 - 21:00
Streda: 8:00 - 21:00
Štvrtok: 8:00 - 21:00
Piatok: 8:00 - 21:00
Sobota: 8:00 - 21:00
Nedeľa: 8:00 - 21:00

Napíšte nám!

  Odoslať správu