Ranč u Ňuňa

Adresa: Litava 243,
962 44 Litava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Ranč u Ňuňa, 1Ranč u Ňuňa, 1

Založenie:

Ranč u Ňuňa otvoril svoje brány pre verejnosť v roku 2008 a odvtedy ponúka rôznorodé služby a aktivity pre návštevníkov.

Počet zamestnancov:

O našich hostí sa starajú štyria školení zamestnanci, pripravení postarať sa o Vaše zážitky a pohodlie.

Spádová oblasť klientov:

Ranč u Ňuňa s radosťou privíta hostí nielen z celej Slovenskej republiky, ale aj zo zahraničia, ktorí si chcú vychutnať krásy prírody, jazdu na koni a unikátnu atmosféru vidieckeho prostredia.

Služby, produkty, špecializácia:

Ranč u Ňuňa je skvelým miestom pre atraktívne služby vidieckeho cestovného ruchu a agroturistiky na vysokej úrovni.

Idilické vidiecke ráno na ranči u Ňuňa sa začína štebotom lastovičiek, dupotom koní, možno žabím koncertom.

Na Ranči u Ňuňa môžete zažiť skutočnú vidiecku atmosféru v spoločnosti mnohých zvierat, vrátane koní, poníkov, somárikov, škótskeho horského dobytka Highland, kôz, oviec, prasiatok a dokonca aj danielov. Okrem toho ponúkame aj možnosť jazdy na koňoch a kontakt so zvieratami, čo je skvelé pre deti aj dospelých. Naša ranč poskytuje autentický zážitok z vidieckeho prostredia.

V okolí ranča môžete nakúpiť naozaj kvalitné domáce potraviny ako chlieb, syry, nite, mlieko, vajíčka, zelenina, džemy a samozrejme mäso.

Wellness služby
Naše wellness funguje počas celého roka (fínska suchá sauna a jakuzzi pre 8 osôb). Ponúkame aj masérske služby na objednávku.

Ubytovanie
Na Ranči u Ňuňa vám ponúkame tiché ubytovanie v dvoch rôznych formách - apartmány s 4 lôžkami (max.5) a garsónky (2+1 lôžko), ideálne pre rodiny s deťmi a ľudí, ktorí si cenia pokoj a kľud. Každá ubytovacia jednotka je kompletne zariadená s vlastnou kuchyňou a kúpeľňou s WC.

Hostia Ranča u Ňuňa môžu využívať rôznorodé vybavenie vrátane grilovacieho altánka, ohniska a detského ihriska, ako aj mať možnosť navštíviť kontaktnú zoo a vychutnať si jazdu na konoch alebo prenájom štvorkoliek.

V prípade záujmu o zorganizovania početnejšieho posedenia, oslavy alebo školenia máme pre Vás pripravenú spoločenskú miestnosť s kapacitou 35 ľudí.

Jazda na koni (dospelí aj deti), škola jazdenia
Túžili ste niekedy sedieť na koni a len tak voľne si jazdiť naprieč prírodou? Takéto scenáre už nemusia byť iba súčasťou vašich predstáv či westernových filmov. Náš ranč ponúka možnosť voľných vychádzok do prírody. Trasy sú dvoj, troj, štvorhodinové až celodenné pre pokročilejších jazdcov.Pre začiatočníkov, deti a tých menej odvážnych ponúkame výučbu jazdenia pod dohľadom a profesionálnym výcvikom našich trénerov. Začiatočníci si vychutnajú rekreačné jazdenie v areáli nášho ranča, pokročilejší jazdci sa môžu vyberať skúmať krásy okolitej prírody.

Všetky naše služby môžu využiť aj neubytovaní zákazníci.

Zaujímavosti:

Ranč u Ňuňa v Litave, v okrese Krupina na strednom Slovensku, ponúka svojim návštevníkom nezabudnuteľné prostredie s výhľadom na nádhernú prírodnú scenériu. Ideálna poloha ranča v tichej obci a jedinečná atmosféra poskytujú ideálnu kombináciu pre relax a oddych, a to nielen pre milovníkov aktívneho odpočinku.

Ranč v Litave je vyhľadávaným miestom na Slovensku, kde si nielen rodiny s deťmi, ale aj jednotlivci a väčšie skupiny môžu vychutnať prírodné prostredie, koní a turistiku. Okrem toho poskytuje široké možnosti pre organizovanie rôznych akcií, ako sú školenia, spoločenské udalosti a firemné stretnutia.

Pre tých, ktorí sú unavení z psychicky náročnej práce, ako sú manažéri a programátori, poskytujeme možnosť kratšieho alebo dlhšieho pobytu na farme, kde môžete relaxovať a získať novú energiu. Kontakt so zvieratami a práca na farme sa stáva populárnou formou mentálneho koučingu pre všetkých, ktorí hľadajú obnovu fyzických a hlavne psychických síl.

Radi privítame aj školské výlety, kde študenti môžu objavovať svet zvierat a prírodu a zároveň si vychutnať vzrušujúcu jazdu na koni.

Okolie ranča je popretkávané nenáročnými cyklotrasami. V blízkosti sa nachádza Hrad Čabraď, kláštor Bzovík, či hrad Modrý Kameň s múzeom hračiek. I kúpanie v kameňolome Devíčie bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: podľa objednávok
Utorok: podľa objednávok
Streda: podľa objednávok
Štvrtok: podľa objednávok
Piatok: podľa objednávok
Sobota: podľa objednávok
Nedeľa: podľa objednávok

Napíšte nám!

  Odoslať správu