Reštaurácia u Richtára

Adresa: Námestie SNP 11,
974 01 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Reštaurácia u Richtára, 1Reštaurácia u Richtára, 1

Založenie:

Reštaurácia U Richtára sa nachádza na adrese Námestie SNP 11 v Banskej Bystrici. Od svojho otvorenia v roku 2017 poskytuje návštevníkom kvalitné jedlá a skvelý gastronomický zážitok priamo v srdci mesta.

Počet zamestnancov:

V reštaurácii U Richtára pracuje približne 10 zamestnancov, zahŕňajúc obsluhu, kuchárov a ďalší personál. Tím sa spoločne stará o vysokú úroveň služieb a kvalitu jedál, aby poskytol skvelý zážitok pre svojich zákazníkov.

Spádová oblasť klientov:

Reštaurácia U Richtára srdečne vítá zákazníkov z celého mesta Banská Bystrica, jej okolia, a tiež návštevníkov, ktorí chcú zažiť autentické gastronomické zážitky v historických priestoroch. S radosťou ponúka skvelú kvalitu jedál a priateľskú atmosféru.

Služby, produkty, špecializácia:

Reštaurácia U Richtára je známa svojou čisto slovenskou, jednoduchou a tradičnou ponukou jedál, ktoré vás okamžite prenesú do atmosféry domácej kuchyne. V kombinácií s historickými priestormi, v ktorých sa nachádza prináša naozaj skvelý gastronomický zážitok.

Pre našich zákazníkov poskytujeme aj možnosť usporiadania rodinných osláv v našich dvoch priestranných miestnostiach, ktoré majú kapacitu až 70plus 70 ľudí.

V letnom počasí, určite využite príležitosť sa osviežiť v našej priestrannej Pivárni, kde si môžete vychutnať skvelé tankové pivo Pilsner Urquell a ďalšie osviežujúce nápoje.

Piváreň navyše disponuje samostatnou fajčiarskou časťou, kde si môžete oddýchnuť a v pokoji si vychutnať svoje obľúbené nápoje. Naša reštaurácia je ideálnym miestom, kde sa môžete tešiť z tradičných slovenských jedál, pohodlia a príjemnej atmosféry, a to v kombinácii s vynikajúcim obslužným tímom, ktorý sa postará o vaše maximálne spokojenosti.

Ocenenia:

Reštaurácia U Richtára je hrdá na svoje ocenenie Hviezda sládkov, ktoré získala v rokoch 2020, 2021, 2022 a 2023 za najlepšiu starostlivosť o čapované pivo.

Zaujímavosti:

Reštaurácia U Richtára je jednou z dvoch reštaurácií v Banskej Bystrici, ktorá sa môže pochváliť ponukou tankového piva Plzeň. Toto čerstvé a lahodné pivo je jedným z našich špecialít, ktoré dopĺňajú skvelú atmosféru a kvalitu našej reštaurácie.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 10:00 22:00
Utorok: 10:00 22:00
Streda: 10:00 22:00
Štvrtok: 10:00 23:00
Piatok: 10:00 01:00
Sobota: 10:00 24:00
Nedeľa: 10:00 22:00

Napíšte nám!

  Odoslať správu