Tatragolf Mountain resort

Adresa: Termálna 1288/38,
059 52 Veľká Lomnica
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Tatragolf Mountain resort, 1Tatragolf Mountain resort, 1

Založenie:

Náš rezort poskytuje moderné a pohodlné ubytovanie s dôrazom na kvalitu a komfort od roku 2012.

Spádová oblasť klientov:

S radosťou privítame hostí z celého Slovenska i zo zahraničia.

Služby, produkty, špecializácia:

Vitajte v TATRAGOLF MOUNTAIN RESORT, ideálnom mieste pre vašu dovolenku!

Užite si ubytovanie v srdci najkrajších turistických destinácií na Slovensku. S výhľadom na panorámu Vysokých Tatier, sme tu pre vás s kapacitou až pre 900 hostí.

Vychutnajte si neodolateľné chute slovenskej kuchyne v našej tradičnej reštaurácii Tatrababka. Cíťte sa ako doma a užite si s láskou pripravené jedlá z tých najlepších surovín.

V našom zariadení radi privítame najmä rodiny s deťmi, pre ktoré je pripravený náš detský kútik a herňa i priestranné detské ihrisko s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier. V našej Minifarme môžete zvieratká nielen kŕmiť, ale aj si vychutnať jazdu na poníkovi.

Uvoľnite sa a načerpajte novú energiu v našom privátnom wellness centre s vírivkou a fínskou či infra-saunou.

Zapožičajte si u nás bicykle a objavte cyklotrasy v okolí.

Naše zariadenie je vhodné najmä pre rodiny s deťmi a radi privítame aj hostí v spoločnosti domácich miláčikov.

Zaujímavosti:

TATRAGOLF MOUNTAIN RESORT sa nachádza hneď vedľa profesionálneho 27-jamkového golfového areálu Black Stork s prestížnou známkou "A PGA Golf Course" a 12 km od novovzniknutého golfového ihriska Royal Valley Golf Club, Malý Slavkov. V zimnom období potešia možnosti Indoor golf simulátorov.

Turistika: strategicky umiestnený TATRAGOLF MOUNTAIN RESORT v centre najvyhľadávanejších turistických destinácií na Slovensku je ideálnym východiskovým bodom pre túry, výlety a zážitky pre začiatočníkov aj náročnejších turistov, a zároveň ponúka miesto pre relaxáciu a regeneráciu po náročných aktivitách.

Cykloturistika: objavujte krásy Regiónu Vysoké Tatry zo sedla vášho bicykla a prejdite viac ako 300 km značených cyklotrás rôznych obtiažností, aby ste zažili nezabudnuteľné zážitky a užívali si nádhernú prírodu a úchvatné výhľady. Určite Vás poteší naša požičovňa bicyklov.

Lyžovanie: prežite nezabudnuteľnú lyžovačku v Tatrách, kde vás čaká kombinácia vzrušenia a pokojnej atmosféry, a využite bohatú ponuku okolitých lyžiarskych svahov s vynikajúcimi podmienkami pre zimné športy.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: Nonstop
Utorok: Nonstop
Streda: Nonstop
Štvrtok: Nonstop
Piatok: Nonstop
Sobota: Nonstop
Nedeľa: Nonstop

Napíšte nám!

  Odoslať správu