Tenisové centrum Slovenská Ľupča

Adresa: Športová 40,
97613 Slovenská Ľupča
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Tenisové centrum Slovenská Ľupča, 1Tenisové centrum Slovenská Ľupča, 1Tenisové centrum Slovenská Ľupča, 1

Založenie:

Tenisové centrum v Slovenskej Ľupči začalo písať svoju históriu v roku 1994, kedy uviedlo do prevádzky najskôr 3 a potom ďalšie 2 antukové dvorce.

Spádová oblasť klientov:

Naše tenisové centrum je Vám plne k dispozícii neďaleko mesta Banská Bystrica, v dedinke Slovenskáj Ľupča.

Služby, produkty, špecializácia:

V súčasnosti Tenisové centrum disponuje v letnej sezóne 6-timi antukovými dvorcami.

Svojim zákazníkom ponúka vďaka pokojnému a príjemnému prostrediu možnosť aktívneho a pasívneho oddychu. K dispozícií máme grill zónu s možnosťou využitia ohniska, priestorov a krytých prístreškov, ktoré využívajú naši športovci pri usporiadaní rozličných súkromných alebo firemných turnajov.

Pre deti je k dispozícií detská zóna, ktorá zahŕňa detské ihrisko s preliezkami, pieskoviskom a trampolínou.

Rovnako disponujeme potrebným zázemím pre cyklistov, ktorým ponúkame možnosť uskladnenia bicykla, možnosť občerstviť sa z ponuky nápojov a rýchlych jedál alebo možnosť poskytnutia potrebného náradia napríklad pri oprave defektu.

Celoročne disponujeme priestranným bezplatným parkoviskom, pevnou krytou tenisovou halou, bedmintonovou halou, lezeckou stenou a bowlingovými dráhami.

Spoločenské priestory majú zákazníci možnosť využiť na usporiadanie spoločenských rodinných, súkromných, firemných osláv alebo večierkov, kedy zabezpečujeme aj potrebný servis stolovania, obsluhy a celého cateringu.

V zimnom období sa ponuka využitia športoviska pravidelne rozširuje o prírodnú ľadovú plochu. Klzisko vzniká za priaznivých teplotných a poveternostných podmienok s finančnou podporou obce Slovenská Ľupča a práce majiteľa centra spolu so svojim synom.

Zaujímavosti:

Tenisová škola Pepas každoročne v období letných prázdnin usporadúva letné prázdninové kempy, ktoré sú zamerané pre všetky deti vo veku od 4 do 14 rokov, nezávisle od toho, či Tenisovú školu navštevujú alebo nie. V táboroch sa venujeme všeobecnej športovo-pohybovej aktivite, zameriavame sa na dobrodružstvo, zábavu, súdržnosť, tímového ducha a hru v duchu fair-play. Zabezpečujeme dozor, starostlivosť, program, stravu 4x denne spolu s pitným režimom a to od 8:00 do 16:00 hod. Ako znak vďaky za prejavenú dôveru počas celého roka, TŠ Pepas každoročne usporadúva Pepas Family Cup, ktorý je už tradičným ukončením antukovej sezóny v podobe turnaja a zápasov detí a rodičov z tenisovej školy.

Video prezentácia

Napíšte nám!

  Odoslať správu