Boutique Hotel ALBRECHT

Adresa: Mudroňova 82,
81103 Bratislava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Boutique Hotel ALBRECHT, 1Boutique Hotel ALBRECHT, 1Boutique Hotel ALBRECHT, 1

Služby, produkty, špecializácia:

V 20. rokoch minulého storočia vznikla uprostred bratislavských vinohradov výletná reštaurácia Establissement ALBRECHT, ktorá okamžite získala obľubu lákavým výberom vín slávnej vinohradníckej rodiny Albrechtovcov, vyhlásenou medzinárodnou kuchyňou či malebnými výhľadmi na dunajské údolie.

Dnes, po takmer sto rokoch sa Albrecht vracia k svojej pôvodnej pohostinskej tradícií – tentoraz však v podobe exkluzívneho boutique hotela ALBRECHT. Budova, v ktorej sa nachádza je Národnou kultúrnou pamiatkou.
Hotel je situovaný v pokojnej rezidenčnej a diplomatickej štvrti, v tesnej blízkosti Bratislavského hradu.
Atraktívna poloha spája výhody ľahkej dostupnosti historického centra s ústraním mimo mestského ruchu.

Pohodlný a luxusný interiér hotela spĺňa najprísnejšie kritéria – izby sú zariadené v elegantnom, modernistickom štýle, ich vybavenie zahŕňa okrem minibaru, telefónu, priestrannej bezpečnostnej schránky či klimatizácie aj 42” a 50” plazmovú televíziu, vysokorýchlostné pripojenie na internet a filmové DVD na požiadanie.

SALÓNIK

K dispozícii Vám je Albrecht zasadací salónik pre menšie rokovania do 12 osôb v absolútnom súkromí. Tím skvelých kuchárov a čašníkov reštaurácie Albrecht pre Vás a Vašich obchodným partnerov pripraví chutné občerstvenie, business lunch, coffee break či výbornú večeru. Pri plánovaní Vašej konferencie, podujatia alebo osláv sme pripravení plne vyjsť v ústrety Vašim individuálnym požiadavkám.

Napíšte nám!