Wellness Hotel Diplomat ****

Adresa: Ul. 1. Mája 14/460,
013 13 Rajecké Teplice

Fotogaléria

Wellness Hotel Diplomat ****, 1Wellness Hotel Diplomat ****, 1Wellness Hotel Diplomat ****, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Reštaurácia Wellnes Hotela Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach ponúka rozprávkové jedlá pripravené tak, aby uspokojili aj tých najnáročnejších. Dostanete sa do sveta, kde ani obyčajne znejúce pirohy nebudú chutiť obyčajne. Nechajte sa rozmaznávať vynikajúcim kuchárskym tímom, ktorého práca nie je len o povinnosti, ale hlavne o radosti.

Raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov a večere formou servírovaného menu alebo taktiež bufetových stolov.

SVADBY:

Prežite svoj svadobný deň skutočne výnimočne. Exkluzívne priestory Wellness Hotela Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach sú ideálnym miestom pre vašu vysnívanú svadbu.

Je pravdepodobné, že už máte nápady, ako na to, ako váš perfektný deň bude vyzerať. Spoločne môžeme plánovať a organizovať váš deň presne tak, ako by ste si želali. Máme špeciálny tím, ktorý vám pomôže zorganizovať svadobnú hostinu či oslavu, zodpovedať na všetky otázky a zabezpečiť, aby bol váš deň perfektný vo všetkých smeroch.

Pripravili sme pre vás tri svadobné balíčky a náš tím odborníkov vám poradí vo všetkom, čo zaručí váš dokonalý svadobný zážitok.

Využite aj ďalšie výhody svadobného balíčka, ku ktorým patrí ubytovanie v svadobnom apartmáne na dve noci s raňajkami pre novomanželov, ale aj pred svadobná ochutnávka vybraného menu pre budúcich novomanželov zdarma.

Snahou celého kolektívu Wellness Hotela Diplomat**** je, aby vaša svadba alebo oslava bola jedinečným a neopakovateľným zážitkom, na ktorý sa nezabúda.

EVENTY:

Ak chcete rozvíjať nové nápady, budete potrebovať vhodný priestor. A tento priestor nájdete v našom Wellness Hoteli Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach. Ponúkame štyri jedinečné priestory, ktoré sú ideálnym miestom na splnenie najnáročnejších požiadaviek.

Miestnosti sú vhodné na realizáciu konferencií, seminárov, školení, meetingov, firemných prezentácií a večierkov. Pre našich klientov zabezpečíme podujatia a eventy podľa požiadaviek „ušité na mieru“. Postaráme sa o všetko, od ubytovania, cez stravovanie až po doplnkové akcie ako sú teambuilding, zážitková gastronómia, ochutnávky …..

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Po: Non-Stop Pia: Non-Stop
Ut: Non-Stop So: Non-Stop
St: Non-Stop Ne: Non-Stop
Št: Non-Stop    

Napíšte nám!

  Odoslať správu