Beer Palace

Adresa: Gorkého 5,
811 02 Bratislava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Beer Palace, 1Beer Palace, 1Beer Palace, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Vstúpte do ozajstného pivného paláca! Priamo v historickom srdci Bratislavy, pár krokov od Hviezdoslavovho námestia, je tu pre vás Beer Palace. Čaká vás najlepšie pivo, najchutnejšie jedlo regionálnej a medzinárodnej kuchyne a najväčšia zábava.

Beer Palace sa nachádza priamo v historickom Paláci Motešických na Gorkého ulici. Jeho história siaha až do roku 1590. V objekte bol po celé stáročia známy luxusný hostinec. Pri zasadaniach snemu, súdnych konaniach či korunovácii uhorských panovníkov v ňom bývali bohatí šľachtici. Do dnešnej podoby palác prestavala rodina Motešických - starý slovanský veľmožský rod, ktorého pôvod sa datuje až do 13. storočia.

Beer Palace ponúka tankové pivo Staropramen priamo z originálnych tankov, takže si ho môžete vychutnať v čistej, nepasterizovanej podobe.

Tankové pivo dokáže vďaka tankovej technológii naplno prejaviť svoju osviežujúcu, nenapodobiteľnú a originálnu chuť. Je nepasterizované a pritom dokonale chránené. Zachováva si svoje pôvodné vlastnosti. Je to najčerstvejšie pivo, aké môžeme ponúknuť našm zákazníkom.

Z tanku je čapované tlačením vzduchu na vak. Takto sa pivo nedostáva do kontaktu so vzdušným kyslíkom a zároveň je štandardne nasýtené CO2, čo zaručí jeho optimálnu rezkosť, originálnu chuť penivosť, čírosť a vôňu.

V prevádzke je pivo uložené v antikorových tankoch pri stálej teplote v rozmedzí od 5 do 10°C. Vnútri tanku je umiestnený takzvaný pivný vak, ktorý zabraňuje prieniku kyslíka dovnútra a úniku CO2 von z piva. Pivo je teda vo vaku chránené a nie je v priamom kontakte so samotným tankom.

Okrem tankového piva Staropramen pre vás čapujeme aj Pilsner Urquell, Staropramen tmavý, Staropramen Nealko, Lobkowicz Premium Ale, Schneider Weisse, Hoegaarden a rôzne pivné špeciály.

Otváracie hodiny

Pondelok: 11:00 0:00
Utorok: 11:00 0:00
Streda: 11:00 0:00
Štvrtok: 11:00 0:00
Piatok: 11:00 3:00
Sobota: 11:00 1:00
Nedeľa: Zatvorené  

Napíšte nám!