Ekomahaus.sk

Adresa: Šumperská 42/21,
97101 Prievidza
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Ekomahaus.sk, 1Ekomahaus.sk, 1Ekomahaus.sk, 1

Založenie:

Spoločnosť MAHAUS s.r.o. pôsobí od roku 2008 v oblasti stavebníctva a myšlienka venovať sa eko produktom skrsla v roku 2018, kedy sme sa začali osobne venovať viac a viac problematike životného prostredia.

Služby, produkty, špecializácia:

EKO PRODUKTY pre stolovanie, servírovanie a osobnú hygienu - výroba a predaj.

STOLOVANIE A SERVÍROVANIE:
ryžové slamky, bambusové slamky, trávové slamky, trstinové slamky, bambusový príbor, drevený príbor, jedálenské sety, jedálenské súpravy, eko poháre, kelímky, jednorazový riad, taniere, tácky, menu boxy, obaly na jedlo, uzatvárateľné misky

OSOBNÁ HYGIENA:
bambusové zubné kefky, bambusové vatové tyčinky, bambusové odličovacie tampóny

Prvotným záujmom a podstatou myšlienky podnikania firmy je primárne využiť prírodne zdroje materiálov v širokom spektre bežného života ako náhradu každodenne používaných plastov a to v čistej podobe bez dodatočnej uhlíkovej stopy. Týka sa to najmä obnoviteľných a z hľadiska produkcie ľahko udržateľných a nenáročných produktov fauny.

Všetky produkty sú zložené z prírodných materiálov (vhodné pre vegánov, ľudí na intorelanciu laktózy, lepku a cukru) a sú 100% recyklovateľné. Medzi naše používané prírodné materiály patrí predovšetkým bambus, trstina, vietnamská tráva, ryža, cukrová trstina, kokosová a arecaová palma.

Chceli by sme vás poprosiť, pred tým ako začnete naše produkty používať, prečítajte si prosím všetky podrobnosti a informácie na našej stránke. Dozviete sa ako je potrebné sa starať o výrobky, ako ich používať, aby vyhovovali vašim potrebám. Nemusíte sa ale obávať, údržba je jednoduchá, stačí len dodržať pár základných pravidiel. Pri ich dodržaní Vám budú naše výrobky dlho a plne funkčne slúžiť.

Zaujímavosti:

Spoločnosť MAHAUS s.r.o. začala svoju stavebnú činnosť vo Francúzku ako subdodávateľ pri realizácií drevodomov. Časom si vypracovala stabilnú pozíciu ako dodávateľ montovaných strešných konštrukcií a špeciálnych fasád veľkých priemyselných, skladových alebo obchodných centier a to predovšetkým v zahraničí.

Od roku 2014 svoju činnosť rozšírila o výstavbu rodinných a rekreačných domov na kľúč, čo podnietilo spoločnosť rozšíriť rozsah aktivít aj na interiérové práce ako sú špeciálne podhľady (akustické, klimatizačné...) a fasádne realizácie aplikujúce inovatívne technológie.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Po: 07:00 - 17:00 Pia: 07:00 - 17:00
Ut: 07:00 - 17:00 So: zatvorené
St: 07:00 - 17:00 Ne: zatvorené
Št: 07:00 - 17:00    

Napíšte nám!

  Odoslať správu