Nevada Pub a reštaurácia Rozvoj

Adresa: Hollého 6,
95501 Topoľčany
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Nevada Pub a reštaurácia Rozvoj, 1Nevada Pub a reštaurácia Rozvoj, 1Nevada Pub a reštaurácia Rozvoj, 1Nevada Pub a reštaurácia Rozvoj, 1Nevada Pub a reštaurácia Rozvoj, 1Nevada Pub a reštaurácia Rozvoj, 1Nevada Pub a reštaurácia Rozvoj, 1

Spádová oblasť klientov:

Podnik je situovaný na okraji pešej zóny na Hollého ulici v Topoľčanoch. Topoľčany okres

Služby, produkty, špecializácia:

Ponúkame Vám príjemné posedenie a možnosť neviazanej zábavy v atraktívnom prostredí v štýle divokého západu.

Určite si pochutíte a vyberiete zo širokej ponuky jedál, alkoholických nápojov, koktejlov a nealko nápojov. Každý víkend diskotéky alebo živé koncerty v atmosfére fantastických, neopakovateľných sveteľných efektov. O Vašu spokojnosť sa postará rýchla, príjemná a atraktívna obsluha.

Vždy čerstvá, chrumkavá PIZZA!

Vďaka svojej polohe, exkluzívnym priestorom a vysokému štandardu gastronomických služieb je podnik obľúbeným miestom na poriadanie svadobných akcií, rodinných osláv a iných spoločenských akcií. Sála je vhodná aj na usporiadanie kongresov, seminárov, stužkových slávností, nakoľko priestory sa dajú prispôsobiť tak, aby vohovovali všetkým špecifickým potrebám klientov. V prípade akcie ako je svadba alebo stužková máme pripravený tanečný parket, kde je možnosť hudobnej produkcie. Miestnosť je plne klimatizovaná a vybavená denným svetlom. Variabilita sály poskytuje priestor pre intímne posedenia a oslavy v kruhu najbližších až po usporiadanie svadobnej hostiny pre viac ako 100 hostí.

Nezabúdajte, že ste v tichej lokalite, kde nie ste rušení a kde nikoho nerušíte ani Vy aj pri zábave do samého rána.

Technické zabezpečenie

Pod moderný vzhľad sály sa podpísali najnovšie dizajnérske trendy. Miestnosť je vybavená profesionálnym ozvučením a atypickým osvetlením. Klientom ponúkame zakreslenie pôdorysu sedenia, hudbu podľa želania (DJ alebo živú hudbu), fotografa, kameramana, kvetinovú výzdobu. K dispozícii je bar so širokým výberom alkoholických i nealkoholických nápojov. Samozrejmosťou je profesionálna obsluha, ktorá vám bude k dispozícii počas celej akcie.

Ponúkame:
- kvetinovú výzdobu
- svadobné menu
- svadobnú tortu a zákusky
- rozmiestnenie stolov na hostinu zahŕňa : tlač menoviek pre zasadací poriadok, - slávnostnú výzdobu priestorov vo viacerých farbách s doplnkami podľa Vášho priania
- svadobná kytica, kvety pre družičky, pierka
- fotograf, kameraman
- DJ alebo živú hudbu, profesionálne ozvučenie

Klientom ponúkame výborné možnosti na organizovanie firemných akcií, konferencií, školení, team-buildingov v reprezentatívnych priestoroch. Miestnosť, ktorá je vybavená priamym denným svetlom poskytuje dostatok pohodlia pre 100 osôb. V miestnosti je k dispozícii bezdrôtové pripojenie na internet.

Rodinné oslavy, stužkové slávnosti a iné spoločenské akcie

V našej sále ponúkame okrem rôznych spoločenských akcií aj realizáciu stužkovej slávnosti s kapacitou 100 hostí. Zabezpečujeme kompletný catering, vrátane DJ, kameramana, fotografa a výzdoby. Prípadne, ak má zákazník špeciálnu požiadavku, môže si doplnkové služby zaobstarať sám. (možnosť vlastného DJ, kameramana, fotografa, výzdoba...) K dispozícii je šatňa, profesionálna obsluha a bar s alkoholickými i nealkoholickými nápojmi. Prenájom priestorov neúčtujeme.

Otváracie hodiny

Pondelok:  9.00 23:00
Utorok:  9.00 23:00
Streda:  9.00 23:00
Štvrtok:  9.00 23:00
Piatok:  9:00 04:00
Sobota: 11:00 04:00
Nedeľa: 14:00 22:00

Napíšte nám!