Penzión Jozefína

Adresa: Krásnohorská Dlhá Lúka 47,
04945 Krásnohorská Dlhá Lúka
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Penzión Jozefína, 1Penzión Jozefína, 1Penzión Jozefína, 1Penzión Jozefína, 1Penzión Jozefína, 1Penzión Jozefína, 1Penzión Jozefína, 1Penzión Jozefína, 1Penzión Jozefína, 1

Spádová oblasť klientov:

Penzión Jozefína sa nachádza na okraji obce Krásnohorská Dlhá Lúka, na severnom úpätí Silickej planiny, 8 kilometrov od Rožňavy, v blízkosti Národného parku Slovenský kras.
Na okraji dediny sa nachádza Buzgó - Krásnohorská Jaskyňa - kvapľová jaskyňa.

Služby, produkty, špecializácia:

Ponúkame na ubytovanie 17 izieb - 2, 3 a 4 lôžkové izby s prístelkami. Ubytovaní hostia majú k dispozícii kuchynky s chladničkou, rýchlovarné kanvice, plynový sporák, WC a sprchy.

Stravovanie: polopenzia, plná penzia, alebo vlastné stravovanie.

Spoločenská miestnosť s farebným TV a vnútorným krbom a barom slúži ako jedáleň s kapacitou 50 miest. Altánky s posedením a krbom, opekanie.

Detské ihriská, požičovňa športových potrieb, volejbal, stolný tenis, futbal. Parkovanie vo dvore autobus aj osobné autá.

Zaujímavosti:

Na svahu v areáli penziónu je postavená rozhľadňa, z ktorej je nádherný výhľad na Krásnohorský hrad a Rožňavskú kotlinu.

V areáli penziónu Jozefína sídli Speleologická vodcovská služba a návštevníci tu dostanú kompletnú jaskyniarsku výstroj, pre vtup do Krásnohorskej jaskyne.

Video prezentácia

Napíšte nám!

  Odoslať správu